Hipnoza

Hipnoza

Hipnoterapia to terapia wykorzystująca hipnozę, która skutecznie pomaga w leczeniu wszelkich zaburzeń psychicznych oraz fizycznych/somatycznych. Może być stosowana jako technika samodzielna lub uzupełniająca inne formy terapii. W hipnoterapii wykorzystuje się stan transu hipnotycznego, aby nawiązać bezpośrednią komunikację z podświadomością osoby hipnotyzowanej. W trakcie sesji hipnoterapeuta wprowadza pacjenta w stan hipnozy, ponieważ nasza podświadomość jest podatna wówczas na sugestie i można dokonać w niej trwałych zmian. Hipnoterapia pozwala na lepsze zrozumienie, przetworzenie i uwolnienie problemów emocjonalnych.
Profesjonalny hipnoterapeuta wykorzystuje potencjał hipnozy i łączy ją z potencjałem terapii w celu wprowadzenia oczekiwanych, pozytywnych zmian w podświadomości i poprawy jakości Twojego życia.
Profesjonalnie przeprowadzona hipnoterapia skutecznie wspomaga leczenie wielu problemów natury psychicznej i emocjonalnej. Efekty hipnoterapii potrafią być imponujące. Pomaga w leczeniu w wielu destruktywnych nawyków, uzależnień i kompulsji. Również może okazać się pomocna w przypadku stanów nerwicowych, depresyjnych, obniżonego nastroju, kłębiących się myśli, przedłużającej się żałoby, niewytłumaczalnego smutku, bezsilności. Hipnoterapia pomaga konstruktywnie wpłynąć na nawyki utrwalone na przykład już w dzieciństwie. Niemal każda fobia da się wyleczyć przy zastosowaniu hipnoterapii, ponieważ działa na podświadomość. Terapia hipnozą wpływa pozytywnie na leczenie nerwicy, leczenie depresji, anoreksji czy bulimii. Ma zastosowanie w przypadku uzależnień i kompulsji. Większość fobii, takich jak na przykład lęk przed bliskością, lęk przed stratą, budowaniem zdrowych relacji… utrwalonych jest w naszym mózgu. Osoba zahipnotyzowana będzie podatna na terapeutyczne wskazówki ze strony terapeuty, prowadzące do uwolnienia od destrukcji i wprowadzenia pozytywnych, konstruktywnych i trwałych zmian w podświadomości. 
Wielu z moich klientów wróciło do formy emocjonalnej i psychicznej. Uwierzyło w siebie, utrwaliło asertywne zachowania i podniosło samoocenę. Wielu z nich odkryło swoje talenty, swój potencjał i ścieżkę swojej duszy.
Ta cudowna, przyspieszona metoda terapii pomoże Ci wrócić do formy i stabilności emocjonalnej.
 
Hipnoterapia to proces. Jeśli wyobrażasz sobie, że jeden seans rozwiąże gromadzone przez lata problemy… jesteś w błędzie. Przygotuj się na kilka spotkań, gdzie zmiany w Twojej podświadomości zostaną zaprogramowane,  wzmocnione i utrwalone. I spodziewaj się najlepszych rezultatów. 
Zapraszam. Rozgość się w mojej przestrzeni. 

Cena za seans

350 zł