O mnie

Jestem kobietą poszukującą i stale odkrywam siebie na nowo.

Z ciekawością penetruję zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu wewnętrznej mocy i zasobów, którymi z radością dzielę się z innymi. Wychodzę naprzeciw swoim pasjom, sprawiając sobie małe i duże przyjemności. Żyję w zgodzie z naturą i samą sobą. Kocham życie, cieszę się każdą chwilą bo wiem, że Wszechświat mi sprzyja.

Moją misją jest udzielanie pomocy poprzez pracę z ciałem, duszą i podświadomością wszystkim tym, którzy przez nadmierny poziom stresu, nie mogą w pełni cieszyć się swoim życiem.

Z wykształcenia jestem pedagogiem- doradcą społecznym i socjoterapeutą. Ukończyłam również zarządzanie, mediacje a także hipnozę. Moje wykształcenie, ustawiczne podnoszenie kompetencji, 15 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi w pomocy społecznej, sądzie i schronisku dla bezdomnych a także kilkunastoletnia praca własna, dotycząca rozwoju osobistego, pozwalają mi dzisiaj na głębokie zrozumienie drugiego człowieka. Wiem, że nic we Wszechświecie nie dzieje się bez przyczyny, że wszystko jest po coś. Każde doświadczenie i każdy napotkany człowiek ma dla nas przesłanie. Życiowe i zdrowotne perypetie spowodowały, że porzuciłam strefę komfortu i wypowiedziałam etatową pracę, która dawała mi stabilizację materialną, na rzecz własnej działalności. Wówczas zadziała się magia. Poczułam co to znaczy wsparcie Wszechświata. Zaczęłam służyć ludziom w sposób, który zawsze we mnie drzemał, a dla poprzedniej branży wydawał się być irracjonalny 😉

Stworzyłam Świątynię Relaksu, która jest miejscem pełnym magii. Miejsce, w którym unoszą się wysokie wibracje i panuje bardzo przyjazna atmosfera. To miejsce, w którym chce się przebywać.

Technika ustawień systemowych Hellingera jest terapią rodzin, w których konflikty i problemy powtarzane z pokolenia na pokolenie, przeszkadzają w tworzeniu zdrowych i pełnych zrozumienia relacji. Ta cudowna metoda pracy terapeutycznej, szanuje życie Twoich przodków, przyczynia się do poprawy jakości Twojego życia i Twoich dzieci. 

Jestem kobietą poszukującą

Pracuję z emocjami zaglądając do swojego wnętrza. Nieustannie pogłębiam swoją świadomość i mierzę się ze swoimi lękami, harmonizując emocje. Wychodzę naprzeciw swoim pasjom, sprawiając sobie małe i duże przyjemności. Żyję w zgodzie z samą sobą. Kocham życie i cieszę się każdą chwilą. Wiem, że nic we wszechświecie nie dzieje się bez przyczyny, że wszystko jest po coś. Każde doświadczenie i każdy napotkany człowiek ma dla nas przesłanie. Lekcje staram się przyjmować z pokorą. 
Przez 15 lat pracowałam w „pomocy społecznej” i 10 lat sprawowałam sądową kuratelę nad rodzinami i osobami, które wspierałam pokonywaniu trudności. Dziś wiem, że instytucjonalne wsparcie bez wewnętrznej gotowości do zmian, nie przynosi spodziewanych rezultatów. W dojściu do wewnętrznej harmonii pomaga dojrzała świadomość, której nikt nas nie uczy.

Od kilku lat zgłębiam tajniki symboli słowiańskich, znaczeń ziół, kamieni, żywiołów, uzdrawiającej mocy dźwięków, faz księżyca i astrologii a także przesłania kart tarota. Ta tajemnicza talia kart potrafi odkryć przed człowiekiem tajemnice jego duszy. Dzięki niej możesz poznać odpowiedź na szczególnie dręczące Cię pytania a także nadać nowy kierunek w swoim życiu. TAROT towarzyszy mi i jest narzędziem mojej wewnętrznej intuicji. Chętnie rozłożę karty dla Ciebie…

Jestem osobą z darem pogłębionej intuicji. Czerpię siłę i moc z Wszechświata i mam po swojej stronie zastępy aniołów, archaniołów, duchowych przewodników a także siłę swojego rodu. Dzielę się swoją wiedzą w przypadku potrzeby ochrony energetycznej. Stosuję RYTUAŁY OCHRONNE, rytuały odcinania, uwalniania. Pomagam odprowadzić zmarłych do Światła. Zawsze w zgodzie i najwyższym dobrem osób, których ta sytuacja dotyczy.


Tworzę KRĘGI KOBIET oraz KRĘGI MOCY. Te pełne cudownych istot warsztaty, mają na celu przywrócenie wewnętrznej mocy oraz odnalezienie drogi w poszukiwaniu równowagi w życiu. W wielu kulturach świata ludzie skupiali się w kręgach, zarówno kobiety jak i mężczyźni szukali w nich wsparcia, dzielili się doświadczeniem i przekazywali wiedzę. Podczas kręgów, które organizuję wykorzystuję moc medytacji do zagłębiania się w meandry swojej duszy i w niej szukania odpowiedzi. Tak. Wszystkie odpowiedzi masz w sobie…

Jednym ze sposobów w jaki oddziałuję na człowieka to praca z ciałem. REFLEKSOLOGIA stóp i MASAŻ relaksacyjny Lomi Lomi to forma terapii manualnej, pomagającej dotrzeć do głębokich napięć, traum, blokad, schematów, wzorców zapisanych w ciele, uwalniając je w łagodny sposób i zapraszając w to miejsce nowe, zdrowe jakości. Dotyk Anioła… tak.., to najtrafniejsza nazwa. 

Masaż zaczynam od intencji, aby nadać kierunek transformacji. Anielski dotyk przywraca jasność umysłu, pozwala przywrócić równowagę fizyczną i emocjonalną. 

Masując ciało człowieka łączę się z nim na poziomie duchowym. Ciało mówi czego potrzebuje, jednocześnie, nie musi być wypowiedziane ani jedno słowo. Podczas terapii manualnej wykorzystuję uzdrawiającą energię swoich dłoni dla najwyższego dobra osoby, która przyjmuje masaż. Tak. To duchowa podróż w głąb siebie.

Pracuję z człowiekiem na poziomie podświadomości. Wykorzystuję stan hipnozy do wprowadzenia korzystnych i oczekiwanych zmian na poziomie podświadomym. HIPNOZA jest stanem szczególnej podatności na sugestie, kierowane bezpośrednio do podświadomości osoby hipnotyzowanej. Jest techniką głębokiego rozluźnienia, relaksacji, transu, dzięki którym można osiągnąć oczekiwane efekty w stosunkowo krótkim czasie. Hipnoza ma duże zastosowanie w przypadku, lęków, fobii, paniki, uzależnień, nadmiernego stresu i innych zaburzeń… 

Projekt bez tytułu (4)-min

Z wielką pokorą i wdzięcznością zapraszam, rozgość się w mojej przestrzeni.